Odpowiedz

Blokada na koncie

Dobry wieczór:

Dostaję wypłatę pod koniec miesiąca czyli np 28 luty - lub 1 dzień marca - i tak od kilku lat, pytanie dlaczego nie mogę pobrać z konta mojej wypłaty za miesiąc luty - otrzymałem ją 28 luty. Poprzednia wypłata ze względu na 1 dniowe opóźnienie w przelewie otrzymałem 1 lutego (za styczeń). Mam blokadę na koncie, ale moja wypłata jest zwolniona z tego "typu" działań. Rozumiem że ludzie którzy dostają wypłatę w połowie miesiąca nie mają takich problemów, a co z takimi jak ja? Czy teraz mam prosić komornika o to aby łaskawie mi oddał pieniądze? Wiadomo że tego nie zrobi.... proszę o rozwiązanie tego problemu, aha i nigdzie nie mogę zadzwonić bo nie mam jak - brak salda na koncie w banku i na telefonie - dlatego można jednie podać rozwiązanie tu na forum dla mnie i dla ludzi którzy będą mieli takie problemy w przyszłości. Dodatkowo proszę o nie kalkulowanie miesiąca że tyle + tyle daje tyle i tyle można mi zabrać bo ja to już wiem, ale z waszej strony nikt nie stara się rozwiązać błędu waszego systemu który nie uwzględnia takich sytuacji.

Odpowiedz
0 Lajków
Marcepan
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
01-03-2019
Wiadomość 1 z 5 (3 663 wyświetleń)

Re.: Blokada na koncie

12 godzin później... i nic, pieniądze między 1-3 w nocy zostały odblokowane komornikowi.... dziękuję że pozbawiliście mnie środków do życia.

Odpowiedz
0 Lajków
Marcepan
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
01-03-2019
Wiadomość 2 z 5 (3 625 wyświetleń)

Re: Re.: Blokada na koncie

Nie wynika to z błędu naszego systemu. Z tego co napisałeś, otrzymałeś w jednym miesiącu dwie wypłaty. Kwota wolna przysługuje Ci w danym miesiącu i wynosi ona 1687,50 zł. Rozumiem, że prosiłeś abyśmy nie kalkulowali, jednak jeżeli suma Twoich wpływów przekroczyła tę kwotę, naszym obowiązkiem jest przekazanie pozostałej części do organu egzekucyjnego chyba, że wynagrodzenie jest zwolnione z zajęcia. W sytuacji, gdy tak faktycznie jest - proszę zadzwoń do nas: 32 357 00 69 lub napisz na czacie po zalogowaniu do Mojego ING. Sprawdzimy to. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 3 z 5 (3 620 wyświetleń)

Re.: Blokada na koncie

czat nie pomógł - Państwo w Państwie.

Odpowiedz
0 Lajków
Marcepan
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
01-03-2019
Wiadomość 4 z 5 (3 605 wyświetleń)

Re: Re.: Blokada na koncie

Przez Społeczność trudno mi odnieść się do Twojej rozmowy na czacie. Być może nie mamy w tej chwili innego rozwiązania. Spróbuj jeszcze skontaktować się z komornikiem.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 5 z 5 (3 592 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy