Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Bank ING regularnie mnie okrada, jeśli są inni poszkodowani proszę o kontakt.

[ Edytowane ]

Witam,  moje nazwisko Gwizdała Maciej, bank ING, cały czas mnie okrada i nie dopuszcza, żeby jakiekolwiek środki weszły na moje konto środków dostępnych na rachunku DIRECT, 

Maciej Gwizdała
Odpowiedz
0 Lajków
macgwi9587
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
13-01-2018
Wiadomość 1 z 4 (17 020 wyświetleń)

Re.: Bank ING regularnie mnie okrada, jeśli są inni poszkodowani proszę o kontakt.

[ Edytowane ]

Dzisiaj zakupiłem jedną akcję spółki ENERGA, chcę ją aktualnie sprzedać, system mi nie działa, co się dzieje z giełdą? Proszę mi podać jaki jest aktualny kurs takiej akcji. W poprzedniej wiadomości załączyłem historie mojego konta maklerskiego i informacje, że zakupiłem podczas trwania dzisiejszej sesji o 17:03 akcje ENERGA, więc dowody na oszustwo banku.

 

Maciej Gwizdała
Odpowiedz
0 Lajków
macgwi9587
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
13-01-2018
Wiadomość 2 z 4 (17 013 wyświetleń)

Bank ING regularnie mnie okrada, jeśli są inni poszkodowani proszę o kontakt.

[ Edytowane ]

Dzisiaj zakupiłem jedną akcję spółki ENERGA, chcę ją aktualnie sprzedać, system mi nie działa, co się dzieje z giełdą? Proszę mi podać jaki jest aktualny kurs takiej akcji. W poprzedniej wiadomości załączyłem historie mojego konta maklerskiego i informacje, że zakupiłem podczas trwania dzisiejszej sesji o 17:03 akcje ENERGA, więc dowody na oszustwo banku.

Maciej Gwizdała
Odpowiedz
0 Lajków
macgwi9587
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
13-01-2018
Wiadomość 3 z 4 (17 014 wyświetleń)

Re: Bank ING regularnie mnie okrada, jeśli są inni poszkodowani proszę o kontakt.

Z informacji, które przekazałeś wynika, że akcję zakupiłeś w piątek. Zlecenie sprzedaży złozyłeś w sobotę. 

Sesje giełdowe na GPW (Giełdzie Papierów Wartościowych) odbywają się tylko w dni robocze. 

 

Twoje zlecenie będzie zrealizowane w poniedziałek. 

 

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (16 932 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy