Odpowiedz

zmiana wizerunku karty kredytowej lub rezygnacja z karty.

Szanowni Państwo,

Proszę o zmianę wizerunku mojej karty kredytowej (z beznadziejnych tulipanów), na lwa z Państwa serii "malarze" (zdjęcie w załączeniu). Jeśli nie jest możliwa taka zmiana (jestem nawet w stanie zaakceptować zmianę z VISA na Mastercard, jeśli wtedy zmiana wizerunku będzie możliwa)... to rezygnuję z ww Karty Kredytowej. Sporadyczne używanie aktualnie posiadanej karty kredytowej "w tulipanach" związane jest w 100% z olbrzymią awersją do jej wyglądu i samych tulipanów w szczególności.

Proszę o odpowiedź do końca miesiąca. Z góry dziękuję.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Hubinin
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-09-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 890 wyświetleń)

Re: zmiana wizerunku karty kredytowej lub rezygnacja z karty.

Wizerunku na karcie kredytowej nie można zmienić. Obecnie karty kredytowe mają zmienianą grafikę. Zachęcam Cię do sprawdzenia jak teraz wyglądają. Wszystkie karty zobaczysz na stronie. Jeśli zdecydujesz się na zmianę kartę, wymienimy Ci ją bezpłatnie. Zadzwoń do nas na całodobową infolinię pod numerem 32 357 00 12 lub podejdź do oddziału banku. W trakcie wymiany, Twoją kartę zablokujemy. Nową otrzymasz do 8 dni roboczych.  


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 848 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy