Odpowiedz

wazność karty visa

Witam,

moja karta visa do konta jest ważna do 08/17 (nadruk na karcie), z tego co zauważyłem w moim ing, jej ważność została przedłużona do lipca 2022 r.

Czy dostanę nową kartę? Bo ta "stara" jest już lekko zdarta, poza tym jest ważna do sierpnia br.

Drugie pytanie dotyczy zamówienia karty z wizerunkiem, rozumiem że można ją zamówić w dowolnym momencie i nie ma znaczenia termin ważności aktualnie posiadanej karty?

Odpowiedz
0 Lajków
loonatik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
22-12-2016
Wiadomość 1 z 2 (18 926 wyświetleń)

Re.: wazność karty visa

[ Edytowane ]

Nowa karta płatnicza jest wysyłana w miesiącu w którym obecna karta traci swoją ważność. Standardowo minimum 2 tygodnie przed utratą ważności obecnej karty powinieneś mieć już nową. Nie musisz zlecać dyspozycji zamówienia nowej karty, zamawiana jest ona przez nas.
Kartę z własnym wizerunkiem zamówisz w dowolnym momencie. Obecna karta będzie ważna do momentu aktywacji tej nowej zaprojektowanej karty. Koszt wydania karty z własnym wizerunkiem to 15 zł (0 zł, jeśli masz 13-26 lat za pierwsze zamówienie Mojej Karty albo pierwszą zmianę wizerunku karty).



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (18 874 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy