Odpowiedz

warunek zwalniajacy z oplaty za karte

czy jezeli mam konto direct i zamowie do niego karte, nastepnie na tym koncie moj pelnomocnik tez zamowi sobie karte, to zeby nie placic 7 zl za karte to zarowno ja musze wydac 300 zl , jak i pelnomocnik musi wydac 300 zl, czy tez wystarczy zeby nasze wspolna suma transakcji dala 300 zl? 

 

Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
80
6
05-04-2019
Wiadomość 1 z 8 (7 792 wyświetleń)

Re: warunek zwalniajacy z oplaty za karte

Transakcje się nie sumują. Każdą z kart należy zapłacić łączną kwotę minimum 300 zł w cyklu rozliczeniowym. Dla klientów indywidualnych trwa on od 29 dnia miesiąca do 28 dnia miesiąca kolejnego. Zachęcam Was do aktywnego korzystania z kart Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 8 (7 745 wyświetleń)

Re: warunek zwalniajacy z oplaty za karte

[ Edytowane ]

czy jest jakis sposob: aby pelnomocnik (zona ) miala karte fizycznie, a ja (glowny wlasciciel)  wirtualnia karte  i aby transakcje w sumie za 300 zl dawaly zwolnienia z oplaty? 

ja moglbym uzywac karty w telefonie, wyplacalbym blikiem z bankomatow, zona jednak klasycznie fizycznie karta, 

nie wiem czy wydawalibysmy oboma kartami po 300 zl, czy jest jakas mozliwosc ? 

np. jakby zona miala karte fizycznie a ja ja wgralbym do googlepay na swoim telefonie to te transakcje sie sumuja wtedy (googlepay+fizyczna)? 

bo jak utworze w moim ing karte wirtualna to chyba ja tez musze wydac 300 zl? 

 

ps. jest mozliwosc zamowienia karte bezimiennje ? czy w oddziale wydawane sa karte do konta takowe? 

ps2. ja (wlasciciel) lub pelnomocnik (zona) mozemy na siebie wziasc 2 karty na osobe? tzn np. ja biore 2 karty na siebie , zona nic nie bierze ( i wtedy tymi 2 kartami wystarczy wydac 300 zl , dobrze kombinuje?) 

Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
80
6
05-04-2019
Wiadomość 3 z 8 (7 614 wyświetleń)

Re: warunek zwalniajacy z oplaty za karte

Karta musi być wydana imiennie na osobę, która się nią posługuje.  Dla każdej osoby obowiązują takie same warunki zwolnienia z opłaty za kartę.
Możesz skorzystać z karty przedpłaconej, płacisz za nią raz 20 zł, potem nie ma żadnych opłat stałych.

Odpowiedz
0 Lajków
MiłoszB
Były moderator
Były moderator icon
13
2
01-04-2019
Wiadomość 4 z 8 (7 564 wyświetleń)

Re: warunek zwalniajacy z oplaty za karte

1. Czy 1 osoba (wlasciciel) moze miec 2 karty fizycznie?jezeli nie to rozumiem ze jest mozliwosc jednej karty fizycznej i np karty wortualnej dla 1 osoby ?
2.czy w oddziale wydawana jest karta niespersanalizowana (bez imienia nazwiska) ?czy tylko jest mozliwosc wysylki pocztowej z imieniem nazwiskiem ?
Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
80
6
05-04-2019
Wiadomość 5 z 8 (7 560 wyświetleń)

Re: warunek zwalniajacy z oplaty za karte

Jedna osoba może mieć tylko jedną fizyczną kartę, ale oczywiście w telefonie może mieć uruchomioną kartę MasterCard do płatności przy pomocy NFC. 

Jeśli oddział ma na stanie niespersonalizowane karty przedpłacone, to może taką wydać. W przeciwnym wypadku jest zamawiana karta z danymi posiadacza.


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 6 z 8 (7 556 wyświetleń)

Re: warunek zwalniajacy z oplaty za karte

czy zwykle visy zblizeniowe nie ma nieimiennych ?

w cenniku jest mastaercard debit zbizeniowa, zatem moze jest moziwosc zamowienia i visy i mastercad? 

Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
80
6
05-04-2019
Wiadomość 7 z 8 (7 552 wyświetleń)

Re: warunek zwalniajacy z oplaty za karte

Karty Visa do konta zawsze są spersonalizowane. Co do karty MasterCard, to najpewniej widziałeś kartę do konta w euro.

Do konta w złotówkach wydajemy tylko kartę MasterCard w telefonie.


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 8 z 8 (7 550 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy