Odpowiedz

opłata za kartę do Konta Direct

Szanowni Państwo, chciałam się zapytać, kiedy pobierana jest opłata 7 zł za kartę do Konta Direct?

W tabeli opłat i prowizji można przeczytać, że opłata nie jest naliczana, jeśli wykonany karta transakcje za minimum 300 zł miesięcznie. Wliczane są do tej kwoty transakcji bezgotówkowe. Czy pod nazwą "transakcje bezgotówkowe" kryją się jedynie transakcje dokonywane kartą w sklepach, w internecie? Czy również wliczają się w to przelewy?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie, Anna

Bubu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
2
08-03-2016
Wiadomość 1 z 3 (10 199 wyświetleń)

Re.: opłata za kartę do Konta Direct

Do puli transakcji bezgotówkowych wliczają się transakcje kartowe w punktach usługowo-handlowych, oraz płatności internetowe (przy użyciu numeru karty, daty ważności i kodu CVV2). Dodam, że jeśli mowa tutaj o koncie Direct dla klientów indywidualnych, transakcje na 300 PLN powinny być rozliczone do 28 dnia miesiąca.

Pozdrawiam
Dietmar

DietmarW
Były moderator
Były moderator icon
29
10
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (10 168 wyświetleń)

Re.: opłata za kartę do Konta Direct

Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam, Anna

Bubu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
2
08-03-2016
Wiadomość 3 z 3 (10 165 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy