Odpowiedz

nie działa karta maestro euro za granicą

Jestem teraz w Grecji. Posiadam kartę debetową maestro w Euro. Zmieniłem pin i zgodnie z instrukcją muszę dokonać płatności w ternialu lub wypłacić pieniądze w bankomacie. Ale pin nie dziala. Płatność jest odrzucana ale kilkukrotne podanie pinu jej nie blokuje.

Dlaczego?
Odpowiedz
0 Lajków
aniasilver
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-08-2017
Wiadomość 1 z 2 (6 126 wyświetleń)

Re.: nie działa karta maestro euro za granicą

[ Edytowane ]

@aniasilver Przed wyjazdem warto pamiętać o tym, by zmienić limity transakcyjne do karty. Zazwyczaj są one ustawione na 0 zł. To powoduje odrzucanie transakcji za granicą. Aby mieć pewność, że pobyt za granicą będzie spokojny limity możesz zmienić:

  • w Moim ING – Moje finanse -> Karty i płatności telefonem -> Maestro walutowa -> Limity transakcyjne -> Edytuj limity. Gdy potwierdzisz zmianę kodem SMS, zaakceptujemy zmianę,
  • na naszej infolinii: + 48 32 357 00 69 (przez całą dobę).


Dodam, że zalecamy, aby po aktywacji karty użyć jej po raz pierwszy na terenie Polski. Jeśli nadal będą występowały trudności z działaniem karty, prosimy o kontakt z infolinią obsługi kart: +48 32 357 00 12. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (6 108 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy