Odpowiedz

karta przedpłacona - kod bezpieczeństwa ?

Witam,

 

Czy karta przedpłacona posiada swój kod bezpieczeństwa ? Kredytowa posiada takowy na odwrocie karty, natomiast na przedpłaconej niestety takiego kodu nie ma. Wyczytałem, że do karty wirtualnej można taki uzyskać w formie sms. Jak można uzyskać kod dla karty prepaid, o ile w ogóle jest to możliwe ?

bart84
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
27-07-2016
Wiadomość 1 z 2 (2 580 wyświetleń)

Re.: karta przedpłacona - kod bezpieczeństwa ?

Karta przedpłacona maestro dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców, nie daje możliwości wykonania transakcji na odległość.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 523 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Otrzymasz decyzję ostateczną bez umowy deweloperskiej? My po wstępnej musieliśmy podpisać i dostarczyć akt notarialny.

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Ja weszłam jako klient banku na rzekomą szybką ścieżkę przyznawania kredytu. I niby tego samego dnia po skompletowaniu i przesłaniu dokumentów 29.03 dostałam wstępną pozytywną opinię. Dwa tygodnie tem...

25-04-2024
Re: Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Aktualnie w przypadku Moje ING wymagane jest, aby ustawić aplikację jako domyślną do płatności. Możesz natomiast dodać kartę do portfela Google i tu ustawić ją jako domyślą. Wtedy będziesz mógł skorzy

...

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy