Odpowiedz

Zwiększenie limitu karty kredytowej

Czy jest możliwość zwiększenia limitu karty kredytowej? Czy można to zrobić przez internet?

Odpowiedz
0 Lajków
Aeris
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-01-2018
Wiadomość 1 z 6 (21 148 wyświetleń)

Re.: Zwiększenie limitu karty kredytowej

Istnieje taka możliwość.

 Po zalogowaniu do Mojego ING należy przejść do „Poprxednij wersji systemu” 

( link znajduje się w stopce, po zalogowaniu do mojego ing). W Poprzedniej wersji systemu wybierz „ofertę. na klik” , a tam kafelek „potrzebuje pieniędzy” , kolejno w sekcji karta kredytowa, podwyższenie limitu.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 6 (21 125 wyświetleń)

Re.: Zwiększenie limitu karty kredytowej

Ta funkcja już nie działa, a próba złożenia wniosku z nowej wersji systemu nie działa (nie udało się pobrać wniosku) i tak księ dzieje z poziomu aplikacji i przeglądarek z ktorych korzystam. 

Odpowiedz
0 Lajków
Weisschwartz
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
6
13-07-2017
Wiadomość 3 z 6 (19 230 wyświetleń)

Re: Re.: Zwiększenie limitu karty kredytowej

Weisschwartz W Moim ING nie udostępniliśmy jeszcze pełnej możliwości złożenia wniosku o podwyższenie limitu karty kredytowej. 
Jest to możliwe tylko dla osób, dla których przygotowaliśmy dedykowaną ofertę - bez konieczności składania standardowego wniosku. 
O podwyższenie limitu możesz zawnioskować w każdej naszej placówce. Za tę dyspozycję nie pobieramy żadnej opłaty. Wiąże się to z oceną Twojej zdolności.  kredytowej. Gdy Twoje wynagrodzenie wpływa na nasze konto, potwierdzimy je przelewami i z reguły nie wymagamy dodatkowych dokumentów. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 6 (19 160 wyświetleń)

Re: Re.: Zwiększenie limitu karty kredytowej

Witam,

 

A jak znalezc przygotowana oferte. Kiedys widzialem taki komunikat natomiast w niego nie kliknalem...

Odpowiedz
0 Lajków
MK2
MK2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
02-09-2018
Wiadomość 5 z 6 (17 539 wyświetleń)

Re: Re.: Zwiększenie limitu karty kredytowej

Jeżeli przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną propozycję, to będziesz ją widział w Moich finansach (najczęściej napisana na pomarańczowo). 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 6 z 6 (17 449 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy