Odpowiedz

Zniszczona karta płatnicza, a zobowązania na niej w przypadku wymiany

[ Edytowane ]

Witam,

 

za dwa lata mija termin ważności mojej karty.  Jej obecny wygląd nie przeszkadzałby mi aż tak bardzo, gdyby nie to że wielokrotnie mam problem z płatnością dotykową. Normalnie wymieniłabym kartę na nową, ale ... mam powiązanie z nią różne zobowiązania, również kredytowe.

 

Czy można wymienić kartę zachowując jej numer? Czy będę musiała updatować wszystkie umowy?Emotikon: Smutny

 

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
KATAR
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
08-05-2018
Wiadomość 1 z 2 (4 696 wyświetleń)

Re: Zniszczona karta płatnicza, a zobowązania na niej w przypadku wymiany

Jeżeli zmienisz wizerunek karty (kosz to jednorazowo 15 zł) to otrzymasz kartę, która będzie miała ten sam numer, natomiast zmianie ulegnie jej numer CVV2 oraz data ważności. Tym samym będziesz musiała zmienić dane karty u usługodawców, u których płacisz nią przez internet. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 490 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy