Odpowiedz

Zmiana konta PLN do karty VISA.

Witam serdecznie,

 

Posiadam w waszym banku trzy rachunki PLN i niestety przy dodawaniu karty VISA musiałem najzwyczajniej przeoczyć, że karta jest zamawiana nie do tego rachunku PLN co być powinna.

W związku z tym czy jest możliwość zmiany numeru konta dla tej karty? Albo podłączenie jej do innego rachunku PLN?

W systemie samemu nie da się tego zrobic, ale czy w odziale można? Podpisując stosowny aneks do umowy o kartę?

 

Bardzo mi na tym zależy.

 

Pozdrawiam,

Szymon

Odpowiedz
0 Lajków
SkyFox
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
6
19-08-2018
Wiadomość 1 z 2 (6 177 wyświetleń)

Re: Zmiana konta PLN do karty VISA.

Kartę wydajemy do konkretnego rachunku. Nie możemy dla niej zmienić numeru konta lub podłączyć do innego konta w złotówkach.
Jeśli chciałbyś mieć kartę Visa do innego konta, możesz ją zamówić:
- w Moje ING w zakładce Moje finanse/Konta. W tym miejscu zaznacz konto, do którego chciałbyś mieć kartę. W szczegółach odszukasz opcję „Zamów kartę”,
- w oddziale.
Nową kartę wyślemy na Twój adres korespondencyjny do 8 dni roboczych.
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 142 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy