Odpowiedz

Zmiana adresu korespondencji

Zamówiłam kartę do konta, po tej czynności zmieniłam również adres korespondencji. Czy zamówiona karta zostanie wysłana na nowy adres, czy na ten ustawiony podczas zamawiania? Czy mogę zmienić adres wysyłki karty po jej zamówieniu?

Odpowiedz
0 Lajków
dlewandowska
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-11-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 876 wyświetleń)

Re: Zmiana adresu korespondencji

Zawsze zalecamy zmienić adres do wysyłki (korespondencji) jeszcze przed zamówieniem karty. Kartę mogliśmy wysłać na Twój stary adres. Przez Społeczność nie mogę sprawdzić na jaki adres wysłaliśmy Twoją kartę. Tutaj nie mogę potwierdzić Twoich danych. Napisz do nas przez Moje ING – Wiadomości lub czat (na dole strony po zalogowaniu przez bankowość na przeglądarce) lub telefonicznie 32 357 00 69. Sprawdzimy na jaki adres mogliśmy wysłać Twoją kartę.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 824 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy