Odpowiedz

Zbliżak a Konto Direct 13-18 lat.

Hej,

Próbowałem zamówić zbliżaka przez internet (z mojego konta i rodzica) i się nie dało. Moje pytanie brzmi Czy na tym koncie mogę korzystać ze zbliżaka?

Odpowiedz
0 Lajków
Solcio
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
28-12-2017
Wiadomość 1 z 2 (2 680 wyświetleń)

Re: Zbliżak a Konto Direct 13-18 lat.

Podejrzewam, że Twoi rodzice nie wyrazili jeszcze odpowiednich zgód w oddziale banku, które są potrzebne miedzy innymi do tego, abyś mógł zamówić Zbliżaka w swojej bankowości elektronicznej. Poproś rodzica, który jest Twoim przedstawicielem ustawowym o wizytę w jednym z naszych oddziałów. To rozwiąże sprawę Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 659 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy