Odpowiedz

Zbliżak Visa

Witam , czy posiadając kartę zbliżak Visa mogę wypłacać gotówke w każdym zbliżeniowym bankomacie za darmo , czy tylko w bankomatach ING ? Czy kartą tą moge wpłacać pieniądze na konto  w bankomacie ?

Odpowiedz
0 Lajków
mikerpl
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
21-10-2016
Wiadomość 1 z 2 (2 530 wyświetleń)

Re.: Zbliżak Visa

W przypadku karty wydanej do 10.10.2016r., możesz wypłacać z każdego bankomatu zbliżeniowego gotówkę bezpłatnie.

Dla kart zamówionych od 10.10.2016r., naliczymy opłatę w zależności od wariantu posiadanego konta.

Jeżeli posiadasz Konto Komfort możesz wypłacać gotówkę bez ograniczeń i bezpłatnie z w każdym bankomacie zbliżeniowym.

Dla Konta Direct pozostają bezpłatne naszego bankomaty oraz sieci Planet Cash. Z pozostałych bankomatów możesz wypłacić gotówkę bezpłatnie raz w okresie rozliczeniowym, za każdą kolejną naliczymy opłatę 2,50 PLN.
Okres rozliczeniowy liczymy od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca.

Informację o opłatach znajdziesz również w Tabeli Opłat i Prowizji.

Kartą VISA Zbliżak nie ma możliwość wpłaty gotówki we wpłatomacie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
532
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 500 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy