Odpowiedz

Zastrzeżenie czasowo zablokowanej karty

Witam,

W dniu dzisiejszym zginęła mi karta debetowa. Licząc na to, że uda mi się ją znaleźć, nie zastrzegłem jej od razu, tylko czasowo ją zablokowałem. Niestety, poszukiwania nie przyniosły rezultatu, w związku z czym chciałbym ją zastrzec i zamówić nową kartę.

Po zalogowaniu się do bankowości internetowej nie widzę opcji zastrzeżenia karty. Jedyną dostępną opcją jest jej odblokowanie. Domyślam się, że po odblokowaniu karty pojawiłaby się opcja jej zastrzeżenia, jednak wolałbym nie odblokowywać karty, która może się w tej chwili znajdować w obcych rękach.

Ponadto, odblokowanie wymaga potwierdzenia następującego oświadczenia: "Klikając „Dalej” oświadczam, że jestem w posiadaniu wskazanej powyżej karty", co oczywiście nie jest zgodne z prawdą.

Czy istnieje możliwość zastrzeżenia zablokowanej karty bez jej uprzedniego odblokowania?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Kmb
Kmb
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
27-02-2017
Wiadomość 1 z 2 (2 744 wyświetleń)

Re.: Zastrzeżenie czasowo zablokowanej karty

Po zablokowaniu karty nie ma możliwości bezpośredniego jej zastrzeżenia przez bankowość.
W takiej sytuacji zadzwoń na naszą infolinię kart 32 357 00 12, doradca zastrzeże kartę bez jej wcześnijeszego odblokowania.

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 684 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Aktualnie w przypadku Moje ING wymagane jest, aby ustawić aplikację jako domyślną do płatności. Możesz natomiast dodać kartę do portfela Google i tu ustawić ją jako domyślą. Wtedy będziesz mógł skorzy

...

25-04-2024
Podejmujemy decyzje - ile trwa?

ING ile wkońcu trwa etap 5 “ Wygląda na to, że mamy już wszystko. Podejmujemy decyzję.”?! Bo 4 dni robocze już minęły…

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My nadal czekamy. Dzisiaj czwarty dzień roboczy.

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy