Odpowiedz

Zamknięcie Karty Kredytowej

Witam. Czy można zamknąć kartę wysyłając wypowiedzenie pocztą czy muszę się pofatygować do oddziału ?
Odpowiedz
0 Lajków
sowa93
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
2
07-02-2016
Wiadomość 1 z 4 (13 493 wyświetleń)

Re: Zamknięcie Karty Kredytowej

Kartę kredytową możemy zamknąć w dowolnym oddziale naszego banku. Do oddziału podejdź proszę ze swoim aktualnym dokumentem tożsamości. To wystarczy żeby zamknąć kartę. Zachęcam do dalszego korzystania z karty kredytowej. Jest to dobre zabezpieczenie finansowe. Dla płatności bezgotówkowych obowiązuje również bez odsetkowy termin spłaty karty do 21 dni po zakończonym cyklu rozliczeniowym.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (13 435 wyświetleń)

Re: Zamknięcie Karty Kredytowej

Uprzedzam, że w oddziale ing nie da się zamknąć karty bez zgody na skanowanie dowodu osobistego. W oddziale, w którym byłem robią to na zapleczu. To kpina z klienta (w majestacie chorego prawa).
Odpowiedz
0 Lajków
mipi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-04-2019
Wiadomość 3 z 4 (11 458 wyświetleń)

Re: Zamknięcie Karty Kredytowej

Przykro mi, że masz takie zdanie Emotikon: Smutny. Takie są regulacje, które musimy stosować w związku z ustawą. Bez wykonania skanu dokumentu, specjalista w oddziale nie ma możliwości dalszej obsługi. Nasze urządzenia są bezpieczne - są podpięte jedynie do sieci bankowej. Znajdują się w oddzielnych pomieszczeniach ze względów bezpieczeństwa.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 4 z 4 (11 411 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy