Odpowiedz

Zamknięcie Karty Kredytowej

Witam. Czy można zamknąć kartę wysyłając wypowiedzenie pocztą czy muszę się pofatygować do oddziału ?
Odpowiedz
0 Lajków
sowa93
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
2
07-02-2016
Wiadomość 1 z 4 (13 639 wyświetleń)

Re: Zamknięcie Karty Kredytowej

Kartę kredytową możemy zamknąć w dowolnym oddziale naszego banku. Do oddziału podejdź proszę ze swoim aktualnym dokumentem tożsamości. To wystarczy żeby zamknąć kartę. Zachęcam do dalszego korzystania z karty kredytowej. Jest to dobre zabezpieczenie finansowe. Dla płatności bezgotówkowych obowiązuje również bez odsetkowy termin spłaty karty do 21 dni po zakończonym cyklu rozliczeniowym.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (13 581 wyświetleń)

Re: Zamknięcie Karty Kredytowej

Uprzedzam, że w oddziale ing nie da się zamknąć karty bez zgody na skanowanie dowodu osobistego. W oddziale, w którym byłem robią to na zapleczu. To kpina z klienta (w majestacie chorego prawa).
Odpowiedz
0 Lajków
mipi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-04-2019
Wiadomość 3 z 4 (11 604 wyświetleń)

Re: Zamknięcie Karty Kredytowej

Przykro mi, że masz takie zdanie Emotikon: Smutny. Takie są regulacje, które musimy stosować w związku z ustawą. Bez wykonania skanu dokumentu, specjalista w oddziale nie ma możliwości dalszej obsługi. Nasze urządzenia są bezpieczne - są podpięte jedynie do sieci bankowej. Znajdują się w oddzielnych pomieszczeniach ze względów bezpieczeństwa.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 4 z 4 (11 557 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy