Odpowiedz

Za 3 miesiące kończy się ważność karty - wizerunek

Dzień dobry,

 

w aplikacji otrzymałem informację, że za 3 miesiące kończy się ważność mojej karty i że mogę zmienić jej wizerunek. Dokonałem zmiany wybierając grafikę jedną z dziewięciu proponowanych przez ING. Po tym wyborze otrzymałem informację, że karta została zamówiona. Czy w takiej sytuacji spotkam się z opłatą? 

Odpowiedz
0 Lajków
Dawid1995
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
08-10-2021
Wiadomość 1 z 2 (4 876 wyświetleń)

Re: Za 3 miesiące kończy się ważność karty - wizerunek

Jeżeli zamówiłeś pierwszą kartę z własnym wizerunkiem do konta Mobi lub Direct i nie skończyłeś jeszcze 26 lat, to taką kartę otrzymasz za darmo. W innym wypadku pobierzemy za nią jednorazowo 15 zł. Więcej o karcie z wizerunkiem możesz przeczytać na naszej stronie https://www.ing.pl/indywidualni/karty/karty-do-konta/moja-karta-ing.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 837 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Revolut

Witam!
Niedawno złożyłem wniosek o kredyt hipoteczny, który został odrzucony, ponieważ moja pensja trafia do Revolut. Doradca powiedział, że to jakieś wewnętrzne regulacje. Czy to prawda? A jeśli tak, ...

02-05-2024
Re: Wakacje kredytowe

Czekamy na podpisanie ustawy o tzw. "wakacjach kredytowych" przez Prezydenta. Dopiero kiedy będzie ona zatwierdzona i dostaniemy wytyczne, będziemy mogli odpowiadać na takie pytania. 

02-05-2024
Re: Re.: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Jak ta decyzja ma się do wcześniej pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, w której na piśmie jestem zapewniany że po dostosowaniu systemów, okres stałego oprocentowania zostanie przedłużony o czas wakacj

...

01-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy