Odpowiedz
Highlighted

Wpłata przez Visę

Witam!
Mam dziwny problem. Chciałem wypłacić środki ze swojego konta na smartcat, w metodach wypłaty wybrałem kartę Visa. To było wczoraj. Dzisiaj rano środki zostały wypłacone i od razu wróciły tam. Tzn. nie zostały wypłacone, ale próba wypłaty została podjęta. Strona wypłaca mi w dolarach. Ale sądziłem, że to nie będzie problem, że Ing mi przewalutuje i co najwyżej opłatę pobierze. Czy założenie konta walutowego i podłączenie go pod visę rozwiąże sprawę?
Odpowiedz
0 Lajków
Qbsoon
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
07-05-2019
Wiadomość 1 z 2 (3 438 wyświetleń)

Re: Wpłata przez Visę

Witaj Qbsoon,

podejrzewam, że portal o którym wspomniałeś próbuje wykonać przelew na kartę płatniczą. My niestety takich transakcji nie akceptujemy Emotikon: Smutny Podłączenie konta walutowego pod kartę niestety nic tu nie pomoże.

 

Przelew może być zrealizowany tylko na numer konta (nie karty). Jeśli przelew zostanie wykonany na konto prowadzone w złotych, przewalutowanie wykonamy po wewnętrznym kursie z dnia księgowania przelewu. Tabelę kursową możesz sprawdzić na naszej stronie. W tej sytuacji faktycznie założenie konta w dolarach może być bardziej korzystne - za wpływ przelewu w walucie prowadzonego konta nie pobieramy opłat.


Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.

Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

KarolinaM
Moderator
Moderator icon
124
37
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (3 383 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy