Odpowiedz

Wniosek o kartę kredytową przy DG

Dzień dobry!

Za pośrednictwem bankowości elektronicznej otrzymałam informację, iż prowadząc działalność gospodarczą mogę wnioskować o kartę kredytową online (karta dla os. indywidualnej) i załączyć niezbędne dokumenty (kpir, wyciągi z r-k firmowego w innym banku, PIT). Formularz w zakładce "Oferta ING" odsyła mnie jednak do oddziału ze względu na to, że DG jest moim jedynym źródłem dochodu. Cóż, klient gorszej kategorii... :-).

 

Czy zatem taka możliwość istnieje? 

Jeśli nie, czy znajdę gdzieś wniosek, który złożę w oddziale wraz z innymi dokumentami np. na pendrive? Pytam, ponieważ drukowanie wszystkich tych dokumentów to jest jednak trochę makulatury i zbędnej fatygi. 

Nadmienię, że posiadam konto osobiste w ING.

Odpowiedz
0 Lajków
Effy
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
21-10-2016
Wiadomość 1 z 3 (3 274 wyświetleń)

Re.: Wniosek o kartę kredytową przy DG

Odpowiem sobie i innym zainteresowanym: w przypadku, gdy jedynym źródłem dochodu jest DG, nie ma możliwości wnioskowania online o kartę kredytową dla osoby indywidualnej. Najlepiej zadzwonić do lokalnego oddziału. Okazało się, że część dokumentów można przesłać elektronicznie do doradcy (wyciągi, potwierdzenia wpłat do US/ZUS).

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Effy
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
21-10-2016
Wiadomość 2 z 3 (3 257 wyświetleń)

Re.: Wniosek o kartę kredytową przy DG

Prowadząc działalność gospodarczą wniosek możesz złożyć w dowolnym oddziale banku. Standardowo do oddziału  należy zabrać ze sobą wydrukowane dokumenty. Jeśli ustaliłeś inne rozwiązanie z doradcą w oddziale, kontaktuj się z nim. 

 

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (3 225 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy