Odpowiedz

Transakcji offline na awarie przy zakupach

Już kilkakrotnie zdarzają się awarie ING miałem sam takie zdarzenie kilkakrotnie przy kasię zę nie mogłem  zapłacić kartą VISA czy Mater Card  do konta  Proponuje wprowadzenie Transakcji offline tylko po podaniu podpisu i pinu w  trakcie awarii  w Banku lub na łączu limit to 300zł  dla kart do konta  po wyrażeniu zgody klienta żę  zgadza się na  Transakcji offline  Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Tomares
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
23-05-2017
Wiadomość 1 z 2 (3 128 wyświetleń)

Re.: Transakcji offline na awarie przy zakupach

Niestety, nie jest to możliwe do zaoferowania. Systsem płatniczy opiera się na współpracy banku, operatora i akceptanta. Nie ma możliwości jednoznacznie stwierdzić ogólnie czy w przypadku braku akceptacji płatności nie działa system bankowy, system Visa  lub Mastercard czy też oparator terminali. W przypadku konkretnej transakcji moglibysmy stwierdzić które ogniwo nie zadziałało. Nie daje to jednak możliwości zaproponowania sugerowanego rozwiązania.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (3 082 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy