Odpowiedz

Spłata zadłużenia karty nie spowodowała zmniejszenia zadłużenia (kwoty całkowitej do spłaty)

Posiadam dwie karty kredytowe. Po zakończeniu poprzedniego okresu rozliczeniowego od 07.12.2017 do 06.01.2018 wykonałam splaty kart ( jedna kwota dowolna, a druga kwota minimalna). Spłaty w dniu 8 i 9 stycznia. Do dnia dzisiejszego saldo kart( kwota całkowita do spłaty) oraz wymagane minimalne kwoty spłat nie uległy zmianie. Nadal są widoczne kwoty minimalne do społaty oraz nie zmniejszyło siezadłużenie całkowity. Sytuacja trwa juz drugi tydzień... Pieniądze wpłacone a zadłużenie nadal pozostaje niezmniejszone

Odpowiedz
0 Lajków
Aga24
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
18-01-2018
Wiadomość 1 z 7 (6 776 wyświetleń)

Re.: Spłata zadłużenia karty nie spowodowała zmniejszenia zadłużenia (kwoty całkowitej do spłaty)

Zgłoś ten fakt przez sekcje "Wiadomości" w Moim ING

Z pewnością rozwiążą ten problem.

 

Po ostatnich pracach serwisowych występowały różnego rodzaju problemy w sekcji kart.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 7 (6 742 wyświetleń)

Re: Spłata zadłużenia karty nie spowodowała zmniejszenia zadłużenia (kwoty całkowitej do spłaty)

@Aga24 W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację, że problem został rozwiązany. Proszę sprawdź swoją bankowość internetową. Jeśli nadal będą występowały jakieś niejasności, zgłoś to na naszej infolinii.
 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 7 (6 687 wyświetleń)

Re: Spłata zadłużenia karty nie spowodowała zmniejszenia zadłużenia (kwoty całkowitej do spłaty)

Witam

 

Mam dokładnie ten sam problem co wyżej. Tzn. mam termin np do 31.01.2018 na spłate zadłuzenia Karty Kredytowej , spłacam w dniu 30.01 kwote minimalna. Mam informacje o zaksiegowaniu przeleu a kwota nadal nie znika i wisi termin do 31.01.2018. W takiej sytuacji nie wiem czy przelew w koncu jest uznany czy nie i czy nie pociaga to za soba kosztow dodatkowych. Oraz czy moge kozystac z wyzej wymienionej kwoty czy bedzie to traktowane jako niepelna wplata?  Ja splacilam w terminie.

Odpowiedz
0 Lajków
joasie6386
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
0
20-11-2017
Wiadomość 4 z 7 (6 461 wyświetleń)

Re: Spłata zadłużenia karty nie spowodowała zmniejszenia zadłużenia (kwoty całkowitej do spłaty)

joasie6386, jest to błąd po naszej stronie - po wykonaniu spłaty minimalnej nie aktualizuje się saldo i kwota spłaty karty kredytowej w Moim ING. Zgłosiliśmy to do działu technicznego. Mamy nadzieję, że szybko się uda przywrócić tę sytuację do stanu prawidłowego. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 5 z 7 (6 369 wyświetleń)

Re: Spłata zadłużenia karty nie spowodowała zmniejszenia zadłużenia (kwoty całkowitej do spłaty)

Niestety nadal bez zmian? Ile to możne potrwać ? To mi niszczy cały plan spłaty KK.... nie fajnie.

Odpowiedz
0 Lajków
joasie6386
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
0
20-11-2017
Wiadomość 6 z 7 (6 234 wyświetleń)

Re: Spłata zadłużenia karty nie spowodowała zmniejszenia zadłużenia (kwoty całkowitej do spłaty)

Nie mamy jeszcze dokładnej daty. Staramy się to zrobić jak najszybciej. Przepraszam Cię za utrudnienia.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 7 z 7 (6 122 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy