Odpowiedz

Spłata karty kredytowej kredytem konsolidacyjnym - nadpłata

Wit@m

Uruchomiłem kredyt konsolidacyjny. Min miał spłacić zobowiązania z karty kredytowej w ING Banku. Po wypłacie kredytu karta została automatycznie spłacona i zablokowana. Poblem w tym iż limit na karcie był wykorzystany w połowie a kredyt konsolidacyjny spłacił ją z automatu w całości efektem czego mam ponad 50% nadpłatę na karcie, karta jest zablokowana i nie mam dostępu do tych środków. Okres kończy się 27 każdego miesiąca.

Kiedy w takim przypadku otrzymam zwort nadpłaty ?

Odpowiedz
0 Lajków
QbaMail
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
23
0
19-08-2016
Wiadomość 1 z 3 (4 043 wyświetleń)

Re.: Spłata karty kredytowej kredytem konsolidacyjnym - nadpłata

Prosimy w tej sytuacji o kontakt telefoniczny pod numerem 32 357 00 12 lub wizytę w oddziale. Przyjmiemy dyspozycję przeksięgowania pieniędzy.

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (3 994 wyświetleń)

Re.: Spłata karty kredytowej kredytem konsolidacyjnym - nadpłata

Wit@m

Wizyta w oddziale banku - nadpłacone środki zostaną przeksięgowane na moje konto po zakończeniu bieżącego cyklu rozliczeniowego ( 27 ).

Dziękuję bardzo za informację.

Odpowiedz
0 Lajków
QbaMail
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
23
0
19-08-2016
Wiadomość 3 z 3 (3 950 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Coś nałgałeś. Próbowałem właśnie zrobić przelew i nawet nie chodzi o to, że wymagają autoryzacji. Ja w ogóle go nie mogę wykonać. Pojawia się komunikat:

 

Nie możesz zrobić tego przelewu w Moim ING. Kwo

...

17-04-2024
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy