Odpowiedz

Rozbicie zadłużenia z karty na raty i płatność z rachunku karty przez pay-by-link

Nie mogłem znaleźć tych informacji na stronach banku, więc pytam na forum:

 

1. Czy istnieje możliwość rozłożenia zadłużenia z karty kredytowej na raty przez system transakcyjny?

2. Czy można wybrać rachunek karty kredytowej przy płatności za zakupy przez "Płać z ING"? Jeśli tak, to czy pobierana jest za to prowizja jak za przelew, czy liczy się to jako transakcja bezgotówkowa?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odpowiedz
0 Lajków
revanmj
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
28-01-2017
Wiadomość 1 z 2 (4 151 wyświetleń)

Re.: Rozbicie zadłużenia z karty na raty i płatność z rachunku karty przez pay-by-link

Możesz wybrać minimalną kwotę spłaty karty kredytowej, resztę możesz spłacać w późniejszym terminie. Minimalna kwoty spłaty zależy od rodzaju karty.

Jedynie w przypadku konsolidacji, czyli spłaceniu karty kredytowej pożyczką możemy zadłużenie rozłożyć na raty. W takiej sytuacji kartę zamykamy.

 

Przelew bezpośredni możesz wykonać z konta bieżącego. Jeśli chcesz zapłacić kartą na stronie sklepu musisz wybrać opcję płatności kartą.
Płatności internetowe kartą są to transakcja bezgotówkowe ,za które przy karcie kredytowej nie pobieramy prowizji. 

W przypadku przelewu z karty kredytowej jest on płatny w wysokości 2% przelewanej kwoty, min. 5 zł. Jest to transakcja gotówkowa, więc automatycznie naliczamy od takiej transakcji odsetki.

 

 

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 067 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy