Odpowiedz

Prowizja za kartę 26 lat

Jak to w końcu jest z prowizją za kartę? W tym roku skończyłam 26 lat i się zastanawiam, czy się łapię na niższy wymagany prób, od którego nie płaci się prowizji, czy też nie. Wydaje mi się, że jak po urodzinach sprawdzałam to było po staremu 200 zł, a dzisiaj zauwazyłam, że nowy system już mi pokazuje, że jednak 300 (dobrze, że ostatnimi czasy jednak mam dużo płatności kartą, bo bym pewnie w tej nieświadomości płaciła prowizję).

Stąd nasuwa się pytanie, czy niższy limit transakcji dla zwolnienia z prowizji jest od 18 do 26 włącznie, czy też może wiek 26 lat stanowi moment, w którym należy zacząć być bardziej rożutnym, żeby nie płacić prowizji?

Strzyga
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
13-05-2016
Wiadomość 1 z 2 (5 545 wyświetleń)

Re.: Prowizja za kartę 26 lat

@Strzyga Suma transakcji bezgotówkowych 200 zł. obejmuje osoby, które nie przekroczyły 26 roku życia. Jeżeli skończyłaś już 26 lat, to powinnaś mieć rozliczone minimum 300 zł bezgotówkowych transakcji w okresie rozliczenia.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
628
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 530 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy