Odpowiedz

Problem wypłaty gotówki w Indonezji

Witam.
Przebywam aktualnie w Indonezji, niestety nie mogę wypłacić pieniędzy w żadnym bankomacie (obsługującym kartę Visa która posiadam) oraz nie mogę płacić kartą. Limity transakcyjne ustawione na 500 zł dziennej wypłaty gotówki za granicą. Pieniędze które chciałem wypłacić zostały zablokowane na koncie jednak nie zostały wypłacone przez żaden bankomat. Proszę o pomoc co może być przyczyną. Serdecznie pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Rak37
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-11-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 297 wyświetleń)

Re: Problem wypłaty gotówki w Indonezji

@Rak37 Niestety tutaj nie sprawdzimy sytuacji na Twoim koncie. Zadzwoń do nas pod numer +48 32 357 00 69 
lub jutro po godzinie 8.00 zaloguj się na czata w Moim ING - specjalista sprawdzi od razu co się dzieje. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (2 297 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy