Odpowiedz

Podwójne ściągnięcie pieniędzy przez hotel

Zarezerwowałem kilka nocy w hotelu, za co w momencie rezerwacji została mi wstrzymana 100% kwoty rezerwacji. Czy w momencie stawienia się w hotelu Pani mi powie, że mam płacić jeszcze raz, przez co będę miał skasowane 2X za ten nocleg, do czasu, aż tamta blokada mi zejdzie, czy to się jakoś tylko potwierdzi? Co jeśli nie będę miał podwójnej sumy na koncie?
Odpowiedz
0 Lajków
maciej2
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
10-10-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 778 wyświetleń)

Re: Podwójne ściągnięcie pieniędzy przez hotel

Chciałbym Ci pomóc w tej sprawie natomiast nie wiem jak hotel będzie chciał rozliczyć Twoją rezerwację. Blokadę na karcie kredytowej możemy utrzymywać maksymalnie 8 dni kalendarzowych, a na karcie debetowej 11 dni kalendarzowych. Jeśli hotel wcześniej prześle nam informację o anulowaniu transakcji to jest szansa na odblokowanie tej kwoty szybciej. Jeśli hotel będzie chciał zrobić blokadę jeszcze raz, a braknie w tym czasie pieniędzy na karcie/ koncie to odrzucimy tę transakcję.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 728 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy