Odpowiedz

Płatność kartą za gry PS4/3DS

Witam,
mam pewien problem z zakupem gier za pomocą mojej karty kredytowej na platformie PlayStation Store i Nintendo eShop. Na PS4 dodaje kartę, czasem przejdzie a czasem wyskakuje błąd iż dane karty, które podałem są nieprawidłowe. Gdy mi się uda przejść dalej i spróbuje dodać fundusze do konta, to tak samo jak wcześniej wyskakuje mi, że dane są nieprawidłowe. Co ciekawe, kilka minut po próbie dodania funduszy, na telefon przychodzi mi powiadomienie od aplikacji "Moje ING", że dzienny limit został przekroczony. Próbowałem w aplikacji znaleźć opcje zmiany limitu, niestety bez skutku. Tak samo wygląda to na platformie eShop.

Dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
0 Lajków
megarafal
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
12-08-2018
Wiadomość 1 z 2 (4 246 wyświetleń)

Re: Płatność kartą za gry PS4/3DS

megarafal z karty kredytowej możesz korzystać w ramach przyznanego limitu kredytowego.  Limity transakcyjne sprawdzisz w prosty sposób w Moim ING. 
Po zalogowaniu wybierz:
Moje finanse -> Karty i płatności telefonem -> Karta kredytowa -> Limity transakcyjne -> Edytuj limity.
Tutaj możesz zmienić ich wartości za pomocą kodu SMS. 

Jeśli nadal będziesz miał trudności, skontaktuj się z naszą całodobową infolinią obsługi kart - 32 357 00 12. 
Zachęcam także do kontaktu przez czat w Moim ING. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (4 155 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy