Odpowiedz

Opłata za kartę w pierwszym miesiącu po wydaniu

Witam, czy jak w  grudniu zostaniem wydana karta do nowo założonego kota direct i nie wykonam limitu 300 zł zwalniającego z opłaty to zostanie mi pobrana opłata za kartę? Czy pierwszy miesiąc to miesiąc zerowy?

Odpowiedz
0 Lajków
Cologero
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
12-11-2018
Wiadomość 1 z 4 (4 449 wyświetleń)

Re: Opłata za kartę w pierwszym miesiącu po wydaniu

Opłatę za kartę naliczamy dopiero od pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego. Trwa on od 29 dnia miesiąca do 28 dnia miesiąca kolejnego. Jeśli założyłeś konto w grudniu, Twój pierwszy pełny cykl rozpocznie się 29 grudnia i będzie trwał do 28 stycznia. W tym okresie powinieneś wykonać bezgotówkowe płatności kartą na sumę 300 zł (200 zł jeśli masz 18-26 lat) aby uniknąć opłaty miesięcznej 7 zł.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 4 (4 389 wyświetleń)

Re: Opłata za kartę w pierwszym miesiącu po wydaniu

Czy ta informacja jest gdzieś zapisana w TOiP? Ciężko się tego doszukać.

Odpowiedz
0 Lajków
jurak
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
0
12-08-2016
Wiadomość 3 z 4 (3 664 wyświetleń)

Re: Opłata za kartę w pierwszym miesiącu po wydaniu

Tej informacji nie ma jednoznacznie zaznaczonej w naszej Tabeli Opłat i Prowizji. Przekazałem Twoją sugestię do osób zajmujących się tym tematem w naszym banku. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (3 600 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy