Odpowiedz

Opłata za nieaktywną kartę

Właśnie założyłam konto w banku i zdecydowałam się na kartę Visa. Teraz gdy juz doszła jednam doszłam do wniosku, że nie będę jej raczej używać, ponieważ wystarczy mi Blink. Nie aktywowałam jej jeszcze i nie nadawałam pinu.. I tu nasuwa mi się pytanie. 

Czy za niezaaktywowaną kartę bank pobiera co miesiąc opłate 7zł?

Odpowiedz
0 Lajków
varselix
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
12-07-2017
Wiadomość 1 z 3 (13 792 wyświetleń)

Re.: Opłata za nieaktywną kartę

Nie powinien. Miałem podobnie. Otrzymałem kartę, ale nieaktywowałem jej, bo konto przez pewien czas służyło mi jedynie do robienia przelewów. Żadnych opłat nie stwierdziłem.

Blik to fajna sprawa, ale jednak warto mieć kartę pod ręką, bo nie wszczędzie jeszcze jest dostępny.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (13 768 wyświetleń)

Re.: Opłata za nieaktywną kartę

[ Edytowane ]

@varselix Opłata miesięczna za kartę to 7 zł. Nie naliczymy jej, jeżeli zaksięgują się transakcje bezgotówkowe na sumę min. 300 zł w miesiącu rozliczeniowym. Miesiąc rozliczeniowy zaczyna się 29 dnia danego miesiąca, a kończy 28 dnia kolejnego miesiąca. Jeżeli nie będziesz korzystała z karty, to opłata naliczy się.

Jeżeli chciałabyś zamknąć kartę, możesz to zrobić w naszym oddziale. Zachęcamy jednak do przemyślenia tej decyzji. Karta przyda się dla wpłat gotówki we wpłatomacie, korzystania za granicą dzięki funkcji wielowalutowej.

 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (13 727 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy