Odpowiedz

Opłata za kilka kart

Dzień dobry,

Mam dwa pytania:

1. Jak wygląda opłata za dwie karty do jednego konta gdy suma transakcji na kartach nie przekroczy 300pln. Czy opłata będzie naliczona za każdą kartę? Jednym słowem, zapłacę 7 czy 14 złotych?

2. Do mojego konta jest ustanowiony pełnomocnik który ma swoją kartę (lub 2 karty). Czy karty pełnomocnika mają osobne wymagania 300 pln w ciągu miesiąca by były darmowe, czy też transakcje ze wszystkich kart do danego konta się sumują (moje karty + karty pełnomocnika)?

Odpowiedz
0 Lajków
admg
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
4
14-03-2017
Wiadomość 1 z 2 (14 109 wyświetleń)

Re.: Opłata za kilka kart

Odpowiadając na pytania:

1.Kwota transakcji bezgotówkowych jest liczona łącznie dla dowolnej kombinacji kart Visa Zbliżeniowa, Debit MasterCard Zbliżeniowa, Zbliżak Visa oraz Mastercard w telefonie posiadanych przez danego użytkownika wydanych do jednego konta. Jeśli posiadasz dwie karty na Twoje imię i nazwisko i suma transakcji nie przekroczy 300 zł , pobierzemy opłatę 7 zł.

2. Pełnomocnik do konta również musi dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 300 zł, wtedy nie pobierzemy opłatę za kartę.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (14 056 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy