Odpowiedz

Odrzucenie wniosku o kartę kredytowa

Witam forumowiczów, od jakiegoś czasu staram się założyć kartę kredytowa przez stronę internetowa ing. Pracuje na umowę zlecenie i na moje konto ing od kulku lat wpływa regularnie pensja z jednej i tej samej firmy. Z racji ze pracowałem i jednocześnie studiowałem to wybrałem umowę zlecenie która była przedłużana co pół roku i teraz kończy się w listopadzie 2017 i przejdę na umowę o oprawcę. Z racji ze mam umowę do listopada bank przez www ciagle odrzuca mój wniosek o kartę kredytowa która mi jest strasznie potrzebna. Co robić w takiej sytuacji ?
Odpowiedz
0 Lajków
talvis
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
13-01-2016
Wiadomość 1 z 4 (5 237 wyświetleń)

Re.: Odrzucenie wniosku o kartę kredytowa

Dla wniosku o kartę kredytową ważne jest, aby na dzień złożeniu wniosku aktualna umowa obowiązywała na min. 12 miesięcy do przodu.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (5 197 wyświetleń)

Re.: Odrzucenie wniosku o kartę kredytowa

No ja to rozumiem, ale promesy nie akceptujecie to raz w historii mojego konta macie wpływy od jednej i tej samej firmy już chyba z 3 lata i dalej wam jako bankowi zbyt mało? To co ja mam zrobić ? Zmienić bank ?
Odpowiedz
0 Lajków
talvis
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
13-01-2016
Wiadomość 3 z 4 (5 178 wyświetleń)

Re.: Odrzucenie wniosku o kartę kredytowa

@talvis Warunki określające możliwość przyznania danego produktu kredytowego są jasno określone wraz z oceną zdolności kredytowej. Rozumiem, że nie zawsze udaje się spełnić wszystkie stawiane nam wymagania. W przypadku innych produktów kredytowych warunki są inne i wystarczy już 3 miesięczny okres w przód, aby się o nie ubiegać dla umowy zlecenia (tu warunek jest 12 miesięcznej historii zatrudnienia) dla debetu czy też pożyczki. Nie stosujemy odstępstw w procesie wnioskowania i oceny zdolności kredytowej w opisywanych przypadkach. Jeśli uzyskałeś informację od swojego pracodawcy o możliwości uzyskania promesy, może będziesz miał możliwość uzyskania umowy na wymagany 12 miesięczny okres, lub wcześniejszego podpisania umowy o pracę. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (5 096 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy