Odpowiedz

Obecna karta i nowa zbliżeniowa. Aktywacja i działanie.

Witam.

 

Dziś nabawiłem się wstydu w sklepie, bo otrzymałem nową kartę Visa zbliżeniową, o która sam wnioskowałem. Aktywowałem ją online, ustaliłem PIN, potwierdziłem hasłem z sms-a i karta ma status AKTYWNA. To samo pisze przy obecne "starej" mastercard.

 

Czy możliwe, że 2 karty na raz nie mogę działa na koncie ING Direct. Sytuacja była raka, że zbliżyłem kartę do czytnika przy zapłacie za zakupy i wyskoczyło Pani "karta nieobsługiwana", spróbowałem pinem, to przy 2óch podejściach wyskakiwało jej "niepoprawny pin", więc 3ci raz nie próbowałem by jej nie zablokować. Musiałem oddać zakupy. Aktywacja nastąpiła jakieś 10min przed zakupami. O co chodzi? Te objawy wkazują jakby ona jednak jeszcze nie działała.

hooma20
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
09-02-2016
Wiadomość 1 z 2 (7 152 wyświetleń)

Re.: Obecna karta i nowa zbliżeniowa. Aktywacja i działanie.

Jeśli karta jest aktywna, PIN nadany, to transakcja powinna dojść do skutku.
Druga karta nie ma znaczenia w tej sytuacji. Najlepiej zadzwoń (32) 357 00 12.
Na infolinii sprawdzą te transakcje i będziesz wiedział co się stało.

MateuszO
Były moderator
Były moderator icon
25
9
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (7 104 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy