Odpowiedz

Obciązenie za prowadzenie karty ktora nie jest aktywna

Witam, szybkie pytanie, dlaczego moje saldo jest obciążoną kwotą za prowadzenie karty VB kiedy karta nie jest aktywna? Odkąd ją otrzymałem ani razu jej nie użyłem i nie aktywowałem jej

 

Odpowiedz
0 Lajków
delgado88a
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
01-09-2018
Wiadomość 1 z 3 (9 926 wyświetleń)

Re: Obciązenie za prowadzenie karty ktora nie jest aktywna

Opłatę 7 zł za kartę Visa Business pobieramy, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym nie zapłacisz nią łącznie, co najmniej 300 zł (lub ponad 500 zł w przypadku konta Zysk i Zysk+). Opłatę pobieramy ostatniego dnia kolejnego miesiąca. Jeżeli karty nie aktywowałeś i z niej nie korzystałeś to, dlatego pobraliśmy za nią opłatę.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (9 877 wyświetleń)

Re: Obciązenie za prowadzenie karty ktora nie jest aktywna

 

Gdybym dostał ją za darmo to wporzadku natomiast zapłaciłem za jej wyrobienie 10 czy 15 zł i do mnie nalezy  decyzja czy jestem gotów aktywować ją i używaći ponosić koszty.

 

To czysta kradzież

Odpowiedz
0 Lajków
delgado88a
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
01-09-2018
Wiadomość 3 z 3 (9 840 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy