Odpowiedz

Naklejka Zbliżak Visa.

Czy mając lat 20 kilka kwalifikuję się do uczestnictwa w promocji zwrotu opłaty za Naklejkę ZbliżakVisa? Po drugie - jak mam rozumieć zapis: "do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę o Naklejkę Zbliżak VISA w każdym razie nie później niż do dnia 30 września 2016 r." - to w końcu jak jest: czy do końca miesiąca po wydaniu czy do końca września 2016 roku?

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 1 z 5 (7 937 wyświetleń)

Re.: Naklejka Zbliżak Visa.

Mając 20 lat jak najbardziej spełniasz warunek uczestnictwa w promocji. Abyśmy zwrócili Ci opłatę za wydanie karty musisz wykonać co najmniej 2 transakcje kartą Zbliżak VISA, najpóźniej w kolejnym miesiącu po zawarciu umowy. Przedstawimy to na przykładzie. Zawierając umowę w kwietniu, 2 transakcję bezgotówkowe musisz wykonać do końca maja. Analogicznie zawierając umowę w maju, 2 transakcje musisz wykonać do końca czerwca. Zgodnie z regulaminem 31 sierpnia 2016 roku jest ostatnim dniem w którym można zawrzeć umowę o kartę Zbliżak VISA (w ramach promocji), stąd też wynika data 30 września jako ostatni dzień płatności kartą pozwalających na spełnienie jednego z warunków zwrócenia opłaty za kartę.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 5 (7 920 wyświetleń)

Re.: Naklejka Zbliżak Visa.

Rozumiem, a czy kartę dostanę "od ręki" w oddziale czy można tylko ją zamówić w systemie bankowości internetowej?
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 3 z 5 (7 898 wyświetleń)

Re.: Naklejka Zbliżak Visa.

Karta jest wysyłana na adres korespondencyjny, otrzymasz ją w terminie do 8 dni roboczych. Możesz ją zamówić bez konieczności wizyty w oddziale poprzez usługę Moje ING wybierając zakładkę Oferta ING -> Karty -> Karty do kont.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 4 z 5 (7 892 wyświetleń)

Re.: Naklejka Zbliżak Visa.

Dobra, dziękuję za odpowiedzi.
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 5 z 5 (7 864 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy