Odpowiedz

NOWA KARTA DO RACHUNKU EURO

Gratuluję wymiany karty do konta w euro i pomysłu by wydać ją identyczną jak do konta złotówkowego!!!

 

Teraz mam w portfelu dwie identyczne - pomarańczowe karty - o pomyłkę nie trudno.

 

pozdrawiam projektantów 

Odpowiedz
0 Lajków
avadmin
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
17-09-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 586 wyświetleń)

Re: NOWA KARTA DO RACHUNKU EURO

avadmin Masz rację. Obie karty mają podobny wizerunek, co może być mylące. Zapisałam Twoją uwagę. Zwróć uwagę, że różnicą jest logo organizacji płatniczej: konto złotówkowe - Visa, konto walutowe w euro - Mastercard. 

Dodam też, że karta do konta złotówkowego ma funkcję karty wielowalutowej. Możesz podłączyć do niej swoje konto w euro. Dzięki temu możesz realizować płatności zarówno w złotówkach oraz w euro za pomocą jednej karty. Ta usługa jest bezpłatna.  
Konto walutowe podłączysz do karty Visa zbliżeniowa w Moim ING klikając w link "Podłącz konta walutowe" w widoku szczegółów karty

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 522 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy