Odpowiedz

Limit zadłużenia na koncie Direct

Witam, 
Jestem zainteresowana założeniem limitu zadłużenia na koncie, mam stały dochód (umowa o pracę) od 4 miesięcy i chciałabym się dowiedzieć czy bank potrzebuje w takiej sytuacji jakiegoś zaświadczenia o wysokości dochodu czy wystarczy, że dochody od tych 4 miesięcy wpływają na konto? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Montaque
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
19-04-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 781 wyświetleń)

Re: Limit zadłużenia na koncie Direct

Nie będziemy potrzebowali dodatkowych dokumentów. Jeżeli pracodawca przelewa wynagrodzenie z tej umowy bezpośrednio na Twoje konto w naszym banku, będziemy analizować te wpływy. Gdyby pojawiła się dodatkowo potrzeba potwierdzenia wynagrodzenia, otrzymasz takie informacje po złożonym wniosku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
532
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 682 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy