Odpowiedz

Karte wirtualna- odrzucona transakcja

Od kilku dni nie moge płacic wirtualna karta w telefonie. Wczesniej wszystko dzialalo. Teraz po zblizeniu telefonu do terminala pokazuje sie karta, wpisuje pin na terminalu i po chwili wyswietla sie komunikat o odrzuconej transakcji. Musze uzyc fizycznej karty, wtedy transakcja jest zaakceptowana. Sprawdziłem w aplikacji i wirtualna karta jest przypisana do telefonu i jest aktywna. Usunąłem ja wiec i ponownie utworzyłem. Znowu to samo- odrzucane transakcje. Pomocy....
HMPrince
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
27-02-2019
Wiadomość 1 z 12 (10 364 wyświetleń)

Re.: Karte wirtualna- odrzucona transakcja

Mam taka sama sytuację, dzieje się tak od aktualizacji która dostałem parę dni temu.
Odpowiedz
0 Lajków
Mortisto
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
27-02-2019
Wiadomość 2 z 12 (10 355 wyświetleń)

Re.: Karte wirtualna- odrzucona transakcja

[ Edytowane ]
Czyli wyglada na to, że karty wirtualne nie sa obslugiwane przez androida w wersji 9? A moze to wina sprzętowa. Probowałem zmieniac ustawienia NFC w telefonie. Pomimo zmian moj samsung Note 8 nie chce płacic kartą.
Odpowiedz
0 Lajków
HMPrince
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
27-02-2019
Wiadomość 3 z 12 (10 343 wyświetleń)

Re: Re.: Karte wirtualna- odrzucona transakcja

HMPrinceMortisto, po naszych testach zauważyliśmy problemy z kartą Mastercard w telefonie po aktualizacji Androida 9 w grudniu 2018 r. Jeżeli pobraliście aktualizację w tym roku, to proszę spróbujcie jeszcze usunąć urządzenie z zaufanych w Moim ING przez przeglądarkę w Dane i ustawienia/Aplikacja mobilna. Następnie w ustawieniach telefonu wybierzcie menadżera aplikacji. Znajdziecie aplikację Moje ING i wejdziecie w ustawienia pamięci. Wybierzecie Wyczyść dane. Następnie na nowo uruchomicie aplikację i ją aktywujecie. Po zalogowaniu do aplikacji w Karty i płatności telefonem wybierzecie Mastercard w telefonie i aktywujecie kartę. Następnie w opcji Możesz także w Moje ING zobaczcie czy macie opcję aktywacji płatności. Jeżeli tak, to aktywujcie.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
557
122
19-03-2018
Wiadomość 4 z 12 (10 328 wyświetleń)

Re: Re.: Karte wirtualna- odrzucona transakcja

@KarolinaM
Niestety w moim przypadku (nie wiem jak kolegi) przyczyna nie dokonca się pokrywa. Ponieważ a) posiadam kartę visa b) android 9 mam odkąd posiadam telefon i do tej pory było ok, parę dni temu weszly jakieś poprawki bezpieczeństwa i zaczęły się dziać dziwne rzeczy.
Odpowiedz
0 Lajków
Mortisto
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
27-02-2019
Wiadomość 5 z 12 (10 301 wyświetleń)

Re: Re.: Karte wirtualna- odrzucona transakcja

Opisany sposób u mnie nie działa. Zrobie dzisiaj hard reset telefonu po tej aktualizacji i na czysto zainstaluje mobilne ING. Moze to pomoże......
Odpowiedz
0 Lajków
HMPrince
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
27-02-2019
Wiadomość 6 z 12 (10 237 wyświetleń)

Re: Re.: Karte wirtualna- odrzucona transakcja

@Mortisto spróbuj postąpić analogicznie jak napisaliśmy w przypadku Mastercarda. Daj nam znać czy to rozwiązanie pomogło. 
@HMPrince jeśli możesz zrób reset. Prosimy wróć z informacją jaki będzie rezultat. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 7 z 12 (10 229 wyświetleń)

Re: Re.: Karte wirtualna- odrzucona transakcja

@MartaK niestety u mnie też nie działa, a hard reset nie wchodzi w grę Emotikon: Smutny
Odpowiedz
0 Lajków
Mortisto
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
27-02-2019
Wiadomość 8 z 12 (10 218 wyświetleń)

Re: Re.: Karte wirtualna- odrzucona transakcja

Po hard resecie, ponownym zainstalowaniu aplikacji i włączeniu karty w telefonie nadal komunikat że trasakcja odrzucona. Klasyczną karta nie ma problemu.
Odpowiedz
0 Lajków
HMPrince
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
27-02-2019
Wiadomość 9 z 12 (10 203 wyświetleń)

Re: Re.: Karte wirtualna- odrzucona transakcja

[ Edytowane ]
Właśnie zauważyłem, że moja karta jest ważna do kwietnia. To jednak chyba nie ma znaczenia i skoro fizycznie visa działa to witrualną również powinno sie dac płacić. Status aktywna a nie działa.
Odpowiedz
0 Lajków
HMPrince
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
27-02-2019
Wiadomość 10 z 12 (10 185 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Konieczność ponownej aktywacji aplikacji

Witam,

 

Przez dłuższy czas nie używałem aplikacji, ale mało przezornie ją zaktualizowałem, po czym nie mogę się normalnie zalogować.

Po włączeniu apki jedyne opcje do wyboru to:

1. Aktywuj aplikację,

2. Z

...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy