Odpowiedz

Karte wirtualna- odrzucona transakcja

Od kilku dni nie moge płacic wirtualna karta w telefonie. Wczesniej wszystko dzialalo. Teraz po zblizeniu telefonu do terminala pokazuje sie karta, wpisuje pin na terminalu i po chwili wyswietla sie komunikat o odrzuconej transakcji. Musze uzyc fizycznej karty, wtedy transakcja jest zaakceptowana. Sprawdziłem w aplikacji i wirtualna karta jest przypisana do telefonu i jest aktywna. Usunąłem ja wiec i ponownie utworzyłem. Znowu to samo- odrzucane transakcje. Pomocy....
HMPrince
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
27-02-2019
Wiadomość 1 z 12 (10 365 wyświetleń)

Re.: Karte wirtualna- odrzucona transakcja

Mam taka sama sytuację, dzieje się tak od aktualizacji która dostałem parę dni temu.
Odpowiedz
0 Lajków
Mortisto
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
27-02-2019
Wiadomość 2 z 12 (10 356 wyświetleń)

Re.: Karte wirtualna- odrzucona transakcja

[ Edytowane ]
Czyli wyglada na to, że karty wirtualne nie sa obslugiwane przez androida w wersji 9? A moze to wina sprzętowa. Probowałem zmieniac ustawienia NFC w telefonie. Pomimo zmian moj samsung Note 8 nie chce płacic kartą.
Odpowiedz
0 Lajków
HMPrince
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
27-02-2019
Wiadomość 3 z 12 (10 344 wyświetleń)

Re: Re.: Karte wirtualna- odrzucona transakcja

HMPrinceMortisto, po naszych testach zauważyliśmy problemy z kartą Mastercard w telefonie po aktualizacji Androida 9 w grudniu 2018 r. Jeżeli pobraliście aktualizację w tym roku, to proszę spróbujcie jeszcze usunąć urządzenie z zaufanych w Moim ING przez przeglądarkę w Dane i ustawienia/Aplikacja mobilna. Następnie w ustawieniach telefonu wybierzcie menadżera aplikacji. Znajdziecie aplikację Moje ING i wejdziecie w ustawienia pamięci. Wybierzecie Wyczyść dane. Następnie na nowo uruchomicie aplikację i ją aktywujecie. Po zalogowaniu do aplikacji w Karty i płatności telefonem wybierzecie Mastercard w telefonie i aktywujecie kartę. Następnie w opcji Możesz także w Moje ING zobaczcie czy macie opcję aktywacji płatności. Jeżeli tak, to aktywujcie.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
557
122
19-03-2018
Wiadomość 4 z 12 (10 329 wyświetleń)

Re: Re.: Karte wirtualna- odrzucona transakcja

@KarolinaM
Niestety w moim przypadku (nie wiem jak kolegi) przyczyna nie dokonca się pokrywa. Ponieważ a) posiadam kartę visa b) android 9 mam odkąd posiadam telefon i do tej pory było ok, parę dni temu weszly jakieś poprawki bezpieczeństwa i zaczęły się dziać dziwne rzeczy.
Odpowiedz
0 Lajków
Mortisto
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
27-02-2019
Wiadomość 5 z 12 (10 302 wyświetleń)

Re: Re.: Karte wirtualna- odrzucona transakcja

Opisany sposób u mnie nie działa. Zrobie dzisiaj hard reset telefonu po tej aktualizacji i na czysto zainstaluje mobilne ING. Moze to pomoże......
Odpowiedz
0 Lajków
HMPrince
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
27-02-2019
Wiadomość 6 z 12 (10 238 wyświetleń)

Re: Re.: Karte wirtualna- odrzucona transakcja

@Mortisto spróbuj postąpić analogicznie jak napisaliśmy w przypadku Mastercarda. Daj nam znać czy to rozwiązanie pomogło. 
@HMPrince jeśli możesz zrób reset. Prosimy wróć z informacją jaki będzie rezultat. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 7 z 12 (10 230 wyświetleń)

Re: Re.: Karte wirtualna- odrzucona transakcja

@MartaK niestety u mnie też nie działa, a hard reset nie wchodzi w grę Emotikon: Smutny
Odpowiedz
0 Lajków
Mortisto
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
27-02-2019
Wiadomość 8 z 12 (10 219 wyświetleń)

Re: Re.: Karte wirtualna- odrzucona transakcja

Po hard resecie, ponownym zainstalowaniu aplikacji i włączeniu karty w telefonie nadal komunikat że trasakcja odrzucona. Klasyczną karta nie ma problemu.
Odpowiedz
0 Lajków
HMPrince
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
27-02-2019
Wiadomość 9 z 12 (10 204 wyświetleń)

Re: Re.: Karte wirtualna- odrzucona transakcja

[ Edytowane ]
Właśnie zauważyłem, że moja karta jest ważna do kwietnia. To jednak chyba nie ma znaczenia i skoro fizycznie visa działa to witrualną również powinno sie dac płacić. Status aktywna a nie działa.
Odpowiedz
0 Lajków
HMPrince
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
27-02-2019
Wiadomość 10 z 12 (10 186 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy