Odpowiedz

Karta zbliżeniowa a telefon.

Witam. Od jakiegoś czasu nurtuje mnie pewne pytanie. Otóż rozważam kupno etui na telefon z kieszeniami na karty, ale zastanawiam się, czy przechowywanie zbliżeniowej karty płatniczej tak blisko telefonu jej nie rozmagnetyzuje? Nie chciałabym, żeby moja karta przestała działać w najmniej odpowiednim momecie.

Odpowiedz
0 Lajków
andzelahyj
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
08-12-2016
Wiadomość 1 z 4 (14 628 wyświetleń)

Re.: Karta zbliżeniowa a telefon.

@andzelahyj Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem etui, które posiada kieszonki przeznaczone do przechowywania kart płatniczych to nie ma żadnych przeciwskazań z naszej strony. Samo przetrzymywanie karty płatniczej w okolicach telefonu komórkowego nie ma wpływu na jej rozmagnesowanie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (14 571 wyświetleń)

Re.: Karta zbliżeniowa a telefon.

A jeżeli etui na telefon jest zamykane na magnes to czy nie uszkodzi to paska magnetycznego na karcie?
Odpowiedz
0 Lajków
AniaL
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-07-2019
Wiadomość 3 z 4 (12 584 wyświetleń)

Re: Karta zbliżeniowa a telefon.

Nie powinno Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (12 520 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy