Odpowiedz

Karta przedpłacona

Co to jest karta przepłacona? 

Jakie ma zastosowanie?

Jakie są opłaty?

Jak ja aktywować ? Jak ją wyłączyć

Odpowiedz
0 Lajków
ananimowy
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
69
0
20-01-2019
Wiadomość 1 z 6 (5 703 wyświetleń)

Re: Karta przedpłacona

@ananimowy Karta przedpłacona, to karta dzięki której możesz wykonywać płatności w kraju, za granicą i w internecie. Ponadto możesz wypłacać pieniądze z bankomatów (bezpłatnie z urządzeń ING i PlanetCash) w Polsce i za granicą. Od karty płatniczej Visa różni ją to, że nie jest podłączona do Twojego głównego konta. Ma swój oddzielny numer rachunku, który możesz zasilać za pomocą innych swoich kont, przez Moje ING Emotikon: Szczęśliwy To dobre rozwiązanie, gdy chcesz korzystać z karty, jednak nie chcesz by te transakcje były wykonywane z Twojego głównego konta. Możesz ją zamówić w bankowości internetowej w zakładce Oferta ING> Karty i płatności telefonem> Karty do konta i przedpłacone> Karta przedpłacona. Kartę otrzymasz pocztą maksymalnie do ośmiu dni roboczych. Za jej zamówienie pobieramy jednorazowo 15 zł, później nie ponosisz już żadnych kosztów za jej prowadzenie. Karta jest ważna 3 lata, potem zostaje wyłączona. Gdybyś chciał zrezygnować z niej wcześniej, to możesz to zrobić w naszym oddziale. Wszelkie informacje o tej usłudze znajdziesz również na naszej stronie internetowej https://www.ing.pl/indywidualni/karty/karty-do-konta/karta-przedplacona-mastercard


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 6 (5 680 wyświetleń)

Re: Karta przedpłacona

1. można przedłużyć kartę przepłaconą?

2. Co to jest karta w telefonie? I jak ono funkcjonuje?

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
ananimowy
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
69
0
20-01-2019
Wiadomość 3 z 6 (5 669 wyświetleń)

Re: Karta przedpłacona

1. Nie możesz przedłużyć terminu ważności karty przedpłaconej. W tej sytuacji powinieneś zamówić nową kartę. 
2. Mamy kilka rozwiązań w temacie płatności telefonem. Dzięki nim nie musisz mieć przy sobie plastikowej karty, ponieważ zapłacisz za pomocą telefonu.
Szczegóły oraz dostępne formy płatności znajdziesz tutaj. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 6 (5 643 wyświetleń)

Re.: Karta przedpłacona

Mam w Banku ING konto główne i konto karty przedpłaconej - dlaczego muszę czekać na przelew z konta głównego na konto karty przedpłaconej?!
W innym banku taki przelew (i z powrotem) trwa chwilę.
Odpowiedz
0 Lajków
nestoran
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
25-01-2024
Wiadomość 5 z 6 (1 248 wyświetleń)

Re: Re.: Karta przedpłacona

Standardowo przelew bez przewalutowania powinien od razu być zrealizowany między kontami w naszym banku. Jeśli u Ciebie jest inaczej, proszę napisz do nas w tej sprawie na Czacie w Moim ING, zweryfikujemy to w systemie. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
559
122
19-03-2018
Wiadomość 6 z 6 (1 134 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy