Odpowiedz

Karta dla pełnomocnika konta

Witam,

chciałbym założyć konto Direct i ustanowić Pełnomocnika dla tego rachunku. Oczywiście wyrobiona byłaby karta dla tego rachunku. Wyczytałem, że Pełnomocnik również może wnioskować o wyrobienie karty dla teo rachunku - czy to prwada? Jeśli tak to z jakimi kosztamie się to wiąże (koszt wyrobienia karty, comiesięczna prowizja za istnienie dwóch kart dla jednego rachunku)?

 

Dziękuję z góry za odpowiedź.

Odpowiedz
0 Lajków
michciooo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
17-06-2017
Wiadomość 1 z 3 (17 334 wyświetleń)

Re.: Karta dla pełnomocnika konta

@michciooo Tak, pełnomocnik do konta osobistego może zamówić dla siebie kartę płatniczą przez swoją imienną usługę internetową lub w naszym oddziale. Za zamówienie karty np. Visa Zbliżeniowa ze standardowym wizerunkiem, nie pobieramy opłaty. Kartę wyślemy do 8 dni roboczych na adres korespondencji pełnomocnika. Na Twojej karcie powinny być rozliczone transakcje bezgotówkowe w okresie rozliczenia, na co najmniej 300 PLN i osobno na karcie pełnomocnika, na co najmniej 300 PLN, żeby za jedną i drugą kartę nie była pobrana opłata 7 zł miesięcznie. Okres rozliczenia od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (17 299 wyświetleń)

Re.: Karta dla pełnomocnika konta

Jeśli oboje zamierzacie często korzystać z konta i karty, w tym dużo wypłacać, zastanów się nad opcją Komfort. Stała miesięczna opłata, ale żadnych dodatkowych.

Limity dla transakcji  bezgotówkowych zostają, ale to przy aktywnym korzystaniu nie robi problemu.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (17 259 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy