Odpowiedz

Karta Mastercard!

chciałam serdecznie podziekowac za utrudnienie zycia za granica z nowa karta do konta walutowego... była karta Maestro i w kazdym sklepie byla mozliwosc platnosci nie bylo problemu. Teraz z karta Mastercard nie moge karta placic prawie nigdzie.. musze pamietac by wybierac gotowke.. oczywiscie z prowizja za kazdym razem. Nawet jest problem by zaplacic za bilet  transportu publicznego. Dziekuje serdecznie. Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
monka278
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-10-2018
Wiadomość 1 z 4 (4 283 wyświetleń)

Re: Karta Mastercard!

monka278 Zdecydowaliśmy się na zmianę karty do konta walutowego, ponieważ karta Mastercard daje dodatkowe możliwości. Nowa karta ma funkcję zbliżeniową i możesz do niej ustawić limity transakcyjne od razu w euro.
Kłopot, o którym piszesz nie zależy od nas a od terminali płatniczych. Karta nie jest akceptowana, ponieważ ich oprogramowanie nie jest regularnie aktualizowane. Zgłosiliśmy już sprawę organizacji Mastercard.
Przepraszam Cię za te utrudnienia.

Od wypłat zagranicznych kartą Mastercard pobieramy prowizję w wysokości 3% kwoty transakcji. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (4 216 wyświetleń)

Re: Karta Mastercard!

Też mam ten sam problem. W większości sklepów za granicą nie mogę płacić Mastercard , więc ja nie widzę żadnych tych "dodatkowych możliwości". Mam też kartę Visa podłączoną do kota walutowego i nią też nie można płacić, bo za granica mało kto Visa obsługuje. Więc bardzo dziękuje za takie udogodnienia. 

korni84
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
04-12-2018
Wiadomość 3 z 4 (3 810 wyświetleń)

Re: Karta Mastercard!

Serdecznie dziękuję za skuteczne utrudnienie życia superancką kartą mastercard. Z Maestro  przez ostatnie kilka lat nie było żadnego problemu a to badziewie nie działa i tylko wstyd przynosi przy próbie płatności np w jan linders w Holandii i wielu innych punktach. Gotówkę wypłacałem za granicą i dawałem wam zarobić, dopóki mastrcard nie = się maestro, nie wypłacę ani euraczka z ATMa

mastercard_lipa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
07-12-2018
Wiadomość 4 z 4 (3 678 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy