Odpowiedz

Karta Mastercard!

chciałam serdecznie podziekowac za utrudnienie zycia za granica z nowa karta do konta walutowego... była karta Maestro i w kazdym sklepie byla mozliwosc platnosci nie bylo problemu. Teraz z karta Mastercard nie moge karta placic prawie nigdzie.. musze pamietac by wybierac gotowke.. oczywiscie z prowizja za kazdym razem. Nawet jest problem by zaplacic za bilet  transportu publicznego. Dziekuje serdecznie. Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
monka278
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
28-10-2018
Wiadomość 1 z 4 (1 976 wyświetleń)

Re: Karta Mastercard!

monka278 Zdecydowaliśmy się na zmianę karty do konta walutowego, ponieważ karta Mastercard daje dodatkowe możliwości. Nowa karta ma funkcję zbliżeniową i możesz do niej ustawić limity transakcyjne od razu w euro.
Kłopot, o którym piszesz nie zależy od nas a od terminali płatniczych. Karta nie jest akceptowana, ponieważ ich oprogramowanie nie jest regularnie aktualizowane. Zgłosiliśmy już sprawę organizacji Mastercard.
Przepraszam Cię za te utrudnienia.

Od wypłat zagranicznych kartą Mastercard pobieramy prowizję w wysokości 3% kwoty transakcji. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
383
93
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (1 909 wyświetleń)

Re: Karta Mastercard!

Też mam ten sam problem. W większości sklepów za granicą nie mogę płacić Mastercard , więc ja nie widzę żadnych tych "dodatkowych możliwości". Mam też kartę Visa podłączoną do kota walutowego i nią też nie można płacić, bo za granica mało kto Visa obsługuje. Więc bardzo dziękuje za takie udogodnienia. 

korni84
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
1
04-12-2018
Wiadomość 3 z 4 (1 503 wyświetleń)
Highlighted

Re: Karta Mastercard!

Serdecznie dziękuję za skuteczne utrudnienie życia superancką kartą mastercard. Z Maestro  przez ostatnie kilka lat nie było żadnego problemu a to badziewie nie działa i tylko wstyd przynosi przy próbie płatności np w jan linders w Holandii i wielu innych punktach. Gotówkę wypłacałem za granicą i dawałem wam zarobić, dopóki mastrcard nie = się maestro, nie wypłacę ani euraczka z ATMa

Odpowiedz
0 Lajków
mastercard_lipa
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
07-12-2018
Wiadomość 4 z 4 (1 371 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy