Odpowiedz

Karta Debit Mastercerd zbliżeniowa

Dzień dobry,

Co oznacza dla karty Mastercard debit stwierdzenie "Nie dotyczy" dla Przewalutowanie transakcji bezgotówkowej dokonanej w walucie innej niż waluta rachunku w punkcie 1.10, rozdział III, Tabeli opłat i prowizji dla klientów indywidualnych?

Oznacz to brak opłat za przewalutowanie, czy brak możliwości dokonywania operacji w innej walucie niż waluta rachunku?

W jaki sposób otworzyć rachunek osobisty dla klienta indywidualnego z kartą Mastercard Debit zamiast Visa Debit?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 4 (6 927 wyświetleń)

Re.: Karta Debit Mastercerd zbliżeniowa

Zgadza się, za przewalutowanie transakcji wykonanej poza krajem nie pobieramy opłaty.Kartą Mastercard w telefonie możesz wykonywać wyłącznie bezgotówkowe zbliżeniowe transakcje krajowe i zagraniczne w punktach handlowo-usługowych.

Karta płatnicza VISA jest wydawana obligatoryjnie do konta, jeśli nie chcesz z niej korzystać. To umowę o kartę możesz zamknąć w dowolnym oddziale naszego banku. Konto możesz założyć przez internet lub w oddziale, a HCE zamówisz po zainstalowaniu aplikacji Moje ING mobile. Sprawdź również czy Twój telefon ma wbudowaną antenę NFC.

 



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (6 842 wyświetleń)

Re.: Karta Debit Mastercerd zbliżeniowa

Dziękuję za odpowiedź.

W tabeli opłat i prowizji są oddzielne pozycje dla karty Mastercard w telefonie i Karta Mastercard Debit zbliżeniowa.

Mnie interesuje karta Mastercard Debit zbliżeniowa.

Wnioskuję, że Mastercard Debit zbliżeniowa nie jest już wydawana do kont indywidualnych?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 4 (6 802 wyświetleń)

Re.: Karta Debit Mastercerd zbliżeniowa

Aktualnie nie wydajemy już kart Mastercard Debit dla klientów indywidualnych.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (6 764 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy