Odpowiedz

Jak anulować z subskrypcje na kartę debetową.

Witam,

Chciałbym założyć konto w pewnym serwisie xxx gdzie jest wymagane podanie danych z karty debetowej i opłata będzie pobierana automatycznie dla mojej wygody oczywiście. 

 

Jednak nurtuje mnie myśl gdzie znajdę przycisk anuluj subskrypcje u siebie w Banku jeśli juz zainteresowany korzystaniem z tych usług. Nie będę przecież pisał do właściciela serwisu żeby ją anulowali.

Jak to jest w ING ?

Odpowiedz
0 Lajków
Fusik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
17-07-2018
Wiadomość 1 z 3 (31 007 wyświetleń)

Re: Jak anulować z subskrypcje na kartę debetową.

[ Edytowane ]

Jeśli  na danej stronie podajesz dane z karty celem subskrypcji i chcesz zrezygnować z tych usług, powinieneś kontaktować się własnie z właścicielem strony. Przez nasza bankowość internetową nie anulujesz subskrypcji włączonej w danym serwisie. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 3 (30 971 wyświetleń)

Re.: Jak anulować z subskrypcje na kartę

 
Odpowiedz
0 Lajków
marbia9869
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-05-2020
Wiadomość 3 z 3 (21 023 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy