Odpowiedz

Dodatkowe waluty

Pytanie dotyczy płatności wielowalutowych i ich połączenia do jednej karty. Czy oprócz głównych walut, czyli EUR, USD,GBP jest planowanie wprowadzenie dodatkowych walut np. tych z zachodniej Europy jak  franki szwajcarskie czy korony duńskie?

Odpowiedz
0 Lajków
Angarr
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
05-06-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 542 wyświetleń)

Re: Dodatkowe waluty

Obecnie nie planujemy wprowadzać kont walutowych w innych walutach niż EUR, USD i GBP. Jeżeli zapłacisz kartą Visa Zbliżeniowa podpiętą pod konto walutowe w innej walucie niż nasze konto walutowe, to pieniądze pobierzemy z konta PLN. Pieniądze przewalutujemy po kursie Visy i pobierzemy opłatę 3% kwoty transakcji.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 495 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy