Odpowiedz

Dodanie karty debetowej do drugiego telefonu

Dzień dobry,

do tej pory mój brat korzystał z mojej karty debetowej mając ja dodaną do swojego telefonu Iphone w aplikacji Wallet. Dostałem nową kartę (tamta traci ważność we wrześniu) i nie umiemy jej dodać do jego telefonu. Wallet prosi o weryfikacje i automatycznie loguje go do jego konta w ING, a karta jest przypisana do mojego.

Pytanie jak to zrobić ? Do tej pory mieliśmy tak że tą samą kartę miałem w swoim Iphonie i on w swoim.

Odpowiedz
0 Lajków
fiolek7
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-09-2023
Wiadomość 1 z 2 (2 800 wyświetleń)

Re: Dodanie karty debetowej do drugiego telefonu

Tak, aktualnie jeśli chcesz dodać kartę na innym telefonie, do Google Pay lub Apple Pay, to musisz na nim mieć naszą aplikację. Nie wysyłamy już kodów SMS. Zmieniło się to 22 maja.
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (2 485 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy