Odpowiedz

Debet a kredyt hipoteczny

Witam
Mam takie pytanie. Planuję wziąść kredyt hipoteczny. W koncie mam przyznany limit na 15000 tys wiem że dość mocno to będzie ważyć na zdolności i ocenie bo debet jest wykorzystany w całości. Zastanawiam się czy dobrym posunięciem było by wziąść kredyt gotówkowy i nim zamknąć limit. A po wzieciu hipoteki spłacić ten kredyt tak aby zostało tylko zobowiązanie hipoteczne, czy też zostawicyten debet i składać wniosek hipo.
Odpowiedz
0 Lajków
Ramzes
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
28-04-2019
Wiadomość 1 z 4 (3 892 wyświetleń)

Re: Debet a kredyt hipoteczny

Każde zobowiązanie finansowe ma wpływ na możliwości kredytowe. Zachęcam Cię do kontaktu z naszą infolinia pod numerem 32 357 00 65. Podczas rozmowy nasi specjaliści doprecyzują szczegóły oferty oraz wstępnie wyliczą Twoją zdolność. Nasza infolinia jest czynna w dni robocze w godzinach 7-21 i soboty 8-16. Z nami kredyt hipoteczny możesz załatwić bez wychodzenia z domu. Dokumenty przesyłasz do nas online, a do oddziału przyjdziesz tylko raz- aby podpisać umowę Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 772 wyświetleń)

Re: Debet a kredyt hipoteczny

To wszystko wiem chodź mi co bardziej wpłynie na punktacje (na plus) kredyt czy debet
Odpowiedz
0 Lajków
Ramzes
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
28-04-2019
Wiadomość 3 z 4 (3 768 wyświetleń)

Re: Debet a kredyt hipoteczny

Nie możemy jednoznacznie potwierdzić, czy w Twoim przypadku taki debet będzie lepszy niż pożyczka czy też odwrotnie. Zależy to od dochodów, innych zobowiązań, a nawet okresu kredytowania. Zadzwoń do nas - policzymy jak wygląda kwestia w Twoim przypadku oraz czy jeśli zamienimy debet na pożyczkę, to czy będzie korzystniej.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (3 712 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy