Odpowiedz

Data ważności karty a zmiana jej wizerunku

Witam,

W czerwcu tego roku kończy mi się ważnośc mojej karty debetowej VISA. W związku z tym chciałabym zapytać:

1) Czy jest możliwość wymiany karty na nową (tj. z nowym okresem ważności) przed ukończeniem terminu ważności obecnej karty? Jeśli tak, to kiedy najwcześniej można to zrobić? Problem polega na tym, że w czasie kiedy karta skończy ważność nie będę przebywać na terenie Polski, a będzie mi wtedy równie potrzebna.

2) Czy jeśli na obecną chwilę złożyłabym wniosek przez internet o nową kartę jako "zmiana wizerunku karty", to czy nowa karta z wybranym przeze mnie wizerunkiem ma dokładnie tą samą ważność co ta posiadana w chwili obecnej, czy jest to automatyczne wydłużenie okresu daty ważności karty przynależnej do mojego konta banowego?

 

Z góry dziękuję serdecznie za odpowiedź,

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Gosial
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
11-01-2017
Wiadomość 1 z 3 (7 807 wyświetleń)

Re.: Data ważności karty a zmiana jej wizerunku

@Gosial Każda zmiana na karcie debetowej tj. zastrzeżenie karty i wydanie w to miejsce nowej, zmiana wizerunku karty powoduje przedłużenie jej terminu ważności.


Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (7 758 wyświetleń)

Re.: Data ważności karty a zmiana jej wizerunku

Dziękuję serdecznie za pomoc! To całkiem rozwiązuje mój problem.

Pozdrawiam!
Odpowiedz
0 Lajków
Gosial
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
11-01-2017
Wiadomość 3 z 3 (7 754 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy